top of page

Meil on aastatepikkune kogemus soojuspumpade müügi, paigalduse ja hooldusega

Otsides usaldusväärset partnerit erinevat tüüpi soojuspumpade soetamise ja paigalduse jaoks Viljandimaal, Pärnumaal ja mujal Lõuna-Eestis võite kindel olla, et Kliimaspets OÜ on teie jaoks õige valik. Omame aastatepikkust kogemust ning meil on põhjalik arusaam nii kohalike kliimatingimuste kui ka erinevate küttelahenduste sobivuse kohta.

Klientide rahulolu on meie jaoks esmatähtis ning selle saavutamiseks panustame igasse etappi, alates ostueelsest konsultatsioonist kuni seadme paigaldamise ja hoolduseni. Me oleme valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et aidata teil leida just teie vajadustele sobivaim soojuspump.

 

Soovitame ja pakume individuaalseid lahendusi, arvestades konkreetseid kliimatingimusi, hoone omadusi ja teie eelarvet.

Meie tootevalikus on kõrgekvaliteedilised seadmed, mis on tuntud oma töökindluse ja energiatõhususe poolest. Oleme ametlikud edasimüüjad juhtivatele tootjatele nagu Fujitsu, Nibe, Gree ja Toshiba, mis tagab meie klientidele parima kvaliteedi ja usaldusväärse toimivuse.

Lisaks soojuspumpade müügile pakume ka professionaalset paigaldusteenust, mis tagab teie õhksoojuspumba optimaalse toimimise ja pikaealisuse. Meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes omavad vajalikke teadmisi ja oskusi, et paigaldada seadmed vastavalt nõutud standarditele ja parimatele praktikatele.

Kui olete otsimas usaldusväärset partnerit õhksoojuspumpade müügi ja paigalduse jaoks Viljandimaal ja Pärnumaal, siis võite julgelt meiega ühendust võtta. Kliimaspets OÜ on teie teenistuses, et pakkuda teile parimat lahendust.

bottom of page