top of page
Õhk-õhk soojuspump
Õhk-vesi soojuspump
Õhk-õhk soojusmpump laekassett

Soojuspumpade müük

Sa ei tea millist soojuspumpa valida? Me konsulteerime ja nõustame!

Sa ei tea millist seadet sinu kütmist või jahutust vajavad ruumid vajavad?

Mida need kilovatid, soojustegurid ja ruutmeetrid tähendavad?

Võta meiega ühendust! Saada meile kirjeldus oma soovidest ja ruumide ning hoone omadustest ning leiame koos kõikidele soojuspumpasid puudutavatele küsimustele vastused.

Kliimaspets OÜ pakub laia valikut soojuspumpasid, pakkudes parimat võimalikku lahendust teie kodu või ettevõtte kütmiseks ja jahutamiseks. 

 

Meie tootevalikus on õhksoojuspumbad, maasoojuspumbad ja õhk-vesi soojuspumbad tipptasemel tootjatelt nagu Fujitsu, Nibe, Gree, Toshiba

 

Kõik meie veebipoes pakutavad seadmed on hoolikalt valitud nende kõrge efektiivsuse, töökindluse ja vastupidavuse tõttu just Eesti kliimas.

 

Tellides meilt ostueelse konsultatsiooni, vaatame teiega koos üle teie kütte- või jahutuslahenduse soovid ja vajadused ning aitame teil valida õige seadme, lähtudes just teie hoone eripärast, erinõudmistest ja eelarvest. Ostueelse konsultatsiooni hind on kokkuleppeline - saada julgelt päring!

 

Olgu teie vajaduseks kodune mugavus või äripinna energiasäästlik küte ja jahutus, Kliimaspets OÜ leiab teile sobivaima lahenduse. Meie koostöö hõlmab nii professionaalset nõustamist müügiprotsessis kui ka järelteenindust, tagades rahulolu ostuga aastateks. 

Kliimaspets müüb soojuspumpasid üle terve Eesti, kuid paigaldus- ja hooldustöid pakume peamiselt Lõuna-Eesti klientidele. Kõige rohkem tegutseme Viljandimaal ja Pärnumaal, kuid meil ei ole probleemi tulla ka kaugemale. 

Kui soovite end soojuspumpade teemaga rohkem kurssi viia, siis oleme kirjutanud mitmeid kasulikke artikleid, millest alustada:

Kliimaspets: soojuspumpade müük, paigaldus, hooldus ja remont.

2.png

Ragnar Jaaksoo

5.png

Argo Siig

Küsi lisainfot või tee hinnapäring

Helista +372 5531833 või kirjuta info@kliimaspets.eu

bottom of page